ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 8001480
nr 800 1480
Örhängen
7 par, silver, bland annat 50-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:36:03
150 kr
250 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.